В Україні з’явився новий тип бензину

Posted on : 15.11.2015 | post in : Автотема,Все статьи |Комментарии к записи В Україні з’явився новий тип бензину отключены |

бензин подорожаетУкраїнська мережа автозаправних комплексів «WOG» почала продавати високоякісний нешкідливий для навколишнього середовища бензин 95 eco+.

Про ексклюзивну дистрибуцію біопалива, яке виробляє Мажейкяйський нафтопереробний завод компанії “Орлен Литва”, домовилася компанія “ВОГ Рітейл”, повідомляє Телеканал новин “24”.

Виготовлений за високими європейськими стандартами бензин 95 eco+ вже завоював популярність у Литві, Латвії, Польщі, Чехії та Німеччині, зауважує генеральний директор компанії “Орлен Литва” Іренеуш Фонфара.

Вихлопні гази унікального поки що для України біопалива не містять канцерогенних речовин – бензапірену та інших ароматичних вуглеводнів, а за рахунок низької концентрації сірки і бензолу кількість твердих частинок в них зменшується на 25-50%, а димність – вдвічі.

«Завдяки “миючим” властивостями бензин 95 eco+ доглядає за паливною системою автомобіля – низька температура згоряння дозволяє зменшувати теплове навантаження на деталі циліндро-поршневої групи і систему охолодження, – розповідає директор з виробництва “Орлен Литва” Дайнюс Чюта. – Високе октанове число дає змогу продовжувати термін служби свічок та використання моторного масла у двигуні автомобіля”.

Як зазначає гендиректор компанії “ВОГ Рітейл” Сергій Корецький, аналогів бензину 95 eco+ в Україні немає. «Біопальне з додаванням біоетанолу підвищить екологічні норми і конкурентні переваги компанії, а українським споживачам дозволить отримувати високу якість без шкоди для природи», – наголошує фахівець.

Вироблений за європейськими стандартами високооктановий біобензин не лише дбайливо ставиться до двигуна та довкілля, а й має прийнятну ціну. Як зазначають у WOG, 95 eco+ коштує 18,99 грн/л, тоді як звичайний А-95 – 20,99 грн/л, передає ua-ekonomist.com.


 

Comments are closed.
Theme Designed Bymarksitbd
Translate »