Отмена иммунитета судей — миф?

Posted on : 07.09.2016 | post in : Бдим за нардепами,Все статьи,Партии,Политика,Украина |Комментарии к записи Отмена иммунитета судей — миф? отключены |
Картинки по запросу юрий левченко депутат досье

Юрий Левченко

Вчера в Верховной Раде в ходе обсуждения судьбы печально известного судьи Чауса депутат Юрий Левченко (ВО «Свобода») разъяснил своим коллегам, что не следует уповать на то, что после вступления в силу изменений в Конституции относительно судебной системы судьи теряют свой иммунитет.

Далее приводятся видео и стенограмма выступления Юрия Леченко:

Виступ Юрійя Левченко:

Левченко, «Свобода», 223 округ, місто Київ. Знаєте, зараз під час виступів з цього приводу кілька разів лунало, що нібито вже проблема вирішена, нібито вже з жовтня все буде чудово, жодний суддя не втече, і взагалі буде чудова боротьба з корупційними суддями. Я би просто хотів звернути увагу наших шановних громадян на те, що це відверта маніпуляція і неправда, в черговий раз вас надурюють. Я хотів би зацитувати новий варіант статті 126 Конституції, який буде діяти, власне кажучи, коли зміни до Конституції вступлять в силу. Він наступним чином йде: «Без згоди Вищої ради правосуддя суддю не може бути затримано або утримано під вартою чи арештом до винесення обвинувального вироку судом за винятком затримання судді під час або відразу ж після вчинення тяжкого або особливо тяжкого злочину.» Відповідно лише в тому випадку, якщо суддю зловили на хабарі, саме в той момент, коли він його отримував, тільки тоді не потрібно знімати з нього недоторканність. А в усіх інших випадках він, так само недоторканний як був раніше, так і лишається. І так само щодо народних депутатів. Тут розповідають про хороший законопроект, щоб не випускати за кордон. Законопроект хороший, ми за нього,»Свобода» проголосує. І це не тільки що, знаєте, цей законопроект нічого невартий, бо в Конституції далі лишилась норма про недоторканність депутатів. І поки в Конституції ця норма, жодного заможного депутата посадити не реально, бо тут 95 відсотків заможних депутатів завжди встигнуть втекти, бо той законопроект, на жаль, неконституційний. Тому замість того, щоб займатися відвертими маніпуляціями, вже з першої сесії починаєте після літа знову людям брехати. Знайдіть політичну волю і змініть Конституцію, заберіть повністю недоторканність народних депутатів, суддів і Президента, і тоді покажіть справді суспільству, що ви не хочете кастовість в країні мати, як зараз, а ви справді хочете бути такі самі… такі мати права, як весь український народ. Слава Україні!


 

Comments are closed.
Theme Designed Bymarksitbd
Translate »