Опубликовано марта 15, 2017 | Рубрики: Бдим за нардепами, Все статьи, Политика, Украина

«Трудові подвиги» нардепа Голубова

35х45.jpgОсь як самовіддано служить народу «народний депутат» Голубов Дмитро Іванович:

За час існування цього складу ВР відбулося 7754 голосувань. З них депутат пропустив 5533 (71%). У тому числі 1755 — тому, що був відсутній на засіданні, а 3778 — на засіданні був, але голосування проігнорував.

Крім того, офіційно прогуляв 60 засідань.

Взагалі-то цих фактів достатньо, щоб позбавити цього «народного обранця» депутатського мандата. Якщо хтось бажає, може звернутися з позовною заявою до суду, в якому просити:

  1. Встановити, що Народний депутат України Голубов Дмитро Іванович у неконституційний спосіб 60 разів самоусунувся від виконання конституційних обов’язків шляхом пропуску засідінь Верховної Ради без поважних причин.
  2. Встановити, що Народний депутат України Голубов Дмитро Іванович 60 разів порушив п.3 статті 24 закону України «Про статус народного депутата України», згідно якої народний депутат зобов’язаний бути присутнім та особисто брати участь у засіданнях Верховної Ради України та її органів, до складу яких його обрано.
  3. Встановити, що Народний депутат України Голубов Дмитро Іванович 60 разів порушив присягу народного депутата України.
  4. Зобов’язати Центральну Виборчу Комісію скасувати реєстрацію Голубова Дмитра Івановича як народного депутата України та анулювати його депутатське посвідчення.

Аргументи:

Відповідно до закону про статус народного депутата України (стаття 24) депутат зокрема зобов’язаний:

2) додержуватися вимог Конституції України, цього Закону, закону про регламент Верховної Ради України та інших законів України, додержуватися присяги народного депутата України;

3) бути присутнім та особисто брати участь у засіданнях Верховної Ради України та її органів, до складу яких його обрано;

4) особисто брати участь у голосуванні з питань, що розглядаються Верховною Радою України та її органами.

А присяга народного депутата за Конституцією така (стаття 79):

«Присягаю на вірність Україні. Зобов’язуюсь усіма своїми діями боронити суверенітет і незалежність України, дбати про благо Вітчизни і добробут Українського народу. Присягаю додержуватися Конституції України та законів України, виконувати свої обов’язки в інтересах усіх співвітчизників

Отже: пропуск без поважних причин засідання ВР  та відмова від участі в голосуванні — це порушення закону і, відповідно, присяги народного депутата.

Довідка:

ОБРАНИЙ ПО: Виборчому округу №136
РЕГІОН: Одеська область
ДАТА НАБУТТЯ ДЕПУТАТСЬКИХ ПОВНОВАЖЕНЬ: 27 листопада 2014р.
Член депутатської фракції ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА» 

Як саме цей депутат голосував, можна подивитися за адресою: http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/radan_gs09/ns_dep?vid=1&kod=100

О других депутатах читайте в рубрике «Бдим за нардепами«


Последние 10 статей на сайте"

\
↑ Top
copyright © 2018 Частный Некоммерческий Информационно-Популистский Сайт (ЧНИПС). All Rights Reserved