Опубликовано апреля 16, 2017 | Рубрики: Все статьи, Всякое, Города Украины, Украина, Украинцы

Куди піти на Великдень у Києві

<p style="text-align: justify;">Софійську площу прикрасять 10 кілометрів стрічок</p>
Софійську площу прикрасять 10 кілометрів стрічок

Вже через 3 дні, з 8 квітня, центр Києва перетвориться на справжній «Писанковий рай» – до Великодня на Софійській, Михайлівській площах та Володимирському проїзді стартує масштабний фестиваль писанок. Кияни та гості побувають у гігантському лабіринті з олівців та в «тунелі бажань» і побачать тисячі унікальних великодніх яєць — пише сайт Сегодня.

На Володимирському проїзді до фестивалю вже встановлюють перші будиночки, почали прикрашати й обидві площі. Центральною подією фестивалю стане арт-перфоманс «585 художників»: на Софійській та Міхалівській площах на спеціальних підставках стоятимуть гігантські писанки, оригінально розмальовані художниками з усієї України.

_1___28

Так виглядатимуть будиночки святкового містечка. Фото: Folk Ukraine

«Писанки представлятимуться у трьох номінаціях – дитяча, авторська доросла та традиційна. Також можна буде побачити близько 50 тисяч маленьких робіт. В центрі Софійської площі з’явиться велике пасхальне дерево, від якого розходитимуться фіолетові, лілові та світло-блакитні стрічки, створюючи красивий купол над писанками та всією площею. До речі, загальна довжина стрічок – 10 кілометрів! Це як від Софійської та аж до аеропорту «Київ», – розповідає організатор проекту Folk Ukraine Ігор Добруцький.

На Володимирському проїзді розташуються яскраві фотозони для селфі з популярними мультяшними героями, можна «зустріти» великодніх кроликів. Першу зону, до речі, вже монтують.

-_1__

Фестиваль. У центрі вже монтують пасхальне містечко з яскравими писанками і фотозонами. Фото: Folk Ukraine

На Михайлівській площі, як і на Новий рік, з’явиться колесо огляду. Але буде багато й інших родзинок: розмістять 7-метрову писанку, в якій розміститься кінотеатр, облаштують 20-метровий «тунель бажань» і лабіринт з декількох тисяч різнокольорових олівців, заввишки 1,6 метру. «Всередині лабіринту також знаходитимуться сюрпризи. Долаючи його, можна зустріти Бабу Ягу, Змія Горинича, Летючий корабель», – говорить Добруцький.

Ще одне нововведення, яке чекає на відвідувачів фестивалю, – «Музей крижаних скульптур». У ньому розмістять 15 великих «яєць Фаберже», зроблених з льоду. За словами організаторів, щоб шедеври не розтанули, перебуватимуть вони в приміщенні зі спеціальним температурним режимом – в ньому буде -15° С. Працюватиме великоднє містечко до 23 квітня.

Сегодня


Последние 10 статей на сайте"

\
↑ Top
copyright © 2018 Частный Некоммерческий Информационно-Популистский Сайт (ЧНИПС). All Rights Reserved