Опубликовано июня 7, 2017 | Рубрики: Бдим за нардепами, Все статьи, Политика, Украина

Депутати махлюють, щоб отримувати зарплатню

Фото За справжній парламент.На вчорашньому (06.06.17) пленарному засіданні ВР письмово зареєструвались 379 «слуг народу», а електронну реєстрацію здійснили лише 367, тобто на 12 менше. Це можна побачити у протоколі засідання (http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/radan_gs09/ns_el_h2?data=06062017&nom_s=6). Таким чином, 12 так званих «народних депутатів» відразу після письмової реєстрації залишили парламент і не приймали участь у засіданні.

Навіщо було проходити письмову реєстрацію? Для того, щоб люди думали, нібито парламентар за цей день законно отримує зарплатню. Бо згідно пункту 4 статті 26 закону про регламент ВР, саме письмова реєстрація є підставою для нарахування: «4. Дані письмової реєстрації є підставою для нарахування виплат народному депутату за час участі в пленарних засіданнях Верховної Ради. Спірні питання розглядаються комітетом, до предмета відання якого належать питання регламенту» (http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/1861-17/paran228#n228) .

Між іншим, цікаво: а чому регламентний комітет не вважає розбіжності між даними письмової та електронної реєстрації «спірними питаннями» та не реагує на такі порушення закону, конституції та присяги законодавців?

І ще: а чому голова ВР Андрій Парубій розпочинає засідання та оголошує при цьому недостовірні дані про присутність депутатів?

Федір Іванович Аніскін, пенсіонер


Последние 10 статей на сайте"

\
↑ Top
copyright © 2018 Частный Некоммерческий Информационно-Популистский Сайт (ЧНИПС). All Rights Reserved