-->

Як продавати продукти без глютену

Posted on : 13.05.2020 |post in : |Комментарии к записи Як продавати продукти без глютену отключены |

Спочатку оберіть мову сайту на правому боці цієї сторінки. Після цього робіть наступне:

  • Увійдіть або зареєструйтесь на сторінці «Ваш кабінет».
  • Опублікуйте свої оголошення.
  • Зачекайте повідомлення від потенційного покупця на вашу електронну адресу.
  • Швиденько надайте відповідь на лист та обговоріть з покупцем усі деталі угоди.

Зверніть увагу: ЧНІПС лише дає вам можливість опублікувати рекламу вашого товару або послуги, а потенційним покупцям – знайти оглошення і зв’язатись з вами у визначений вами спосіб.

ЧНІПС не має та не хоче мати ніякого відношення до ваших стосунків з вашим контрагентом, навіть не отримує інформації про існування таких стосунків.

Поточні обмеження:

 ЧНІПС надає можливість безкоштовно зареєструватися та опублікувати до 3 оголошень. Публікації безстрокові.

 Кожна публікація автоматично оновлює дату кожні 30 днів.

Якщо вам потрібні додаткові можливості (наприклад, більш часте оновлення дати публікації, збільшення обмеження кількості публікацій, тощо), надсилайте свої пропозиції та побажання на електронну адресу a.cnipsa@gmail.com – ми домовимось.

ЧНІПС – це не комерційне підприємство, а особистий проект приватної особи. У нього немає тарифів на послуги, але благодійна підтримка буде корисною.

Як дати оголошення

Перейдіть на сторінку публікації, натиснувши кнопку «Публікувати» або через меню, що вгорі екрану.

Процес формування оголошення не потребує детального опису – там все очевидно. Дещо незручним спочатку може здатись користування редактором тексту, але тут може допомогти лише особистий досвід. Проте необхідно підкреслити, що завантаження зображень та медіа безпосередньо з вашого комп’ютера зараз неможливо, можна лише скопіювати зображення або відео з інших інтернет – ресурсів (наприклад з вашого особистого сайту, блога, оголошень на інших дошках, Фейсбук, Ютуб та т.і.) Для цього можна скористатись або кнопками ctrl+v, або вставити адресу об’єкту (url).

Увага! У теперішній версії WordPress (платформи, на якій побудованой сайт) чомусь некоректно обробляються лапки та апострофи. Тому рекомендуємо обмежити (а ще краще – запобігати) їх використання, бо ваш текст може не записатись.

Кнопка «Записати» розташована в нижній частині сторінки, під блоком «Опис». Він може не вміщуватися на екрані, тоді прокрутіть сторінку трохи вниз.

Щоб відредагувати публікацію, її потрібно відкрити, внизу сторінки знаходиться кнопка “Редагувати”.

Увага: якщо ви зміните назву оголошення, зміниться її електронна адреса, і за старою адресою публікація в подальшому не знайдеться.

Декілька порад від адміністратора

Шановні автори оголошень!

Користуючись авторитетом автора цього проекту та адміністратора, я наважуюся дати вам кілька порад щодо роботи з цим сайтом.

Про аватар. Не ігноруйте можливість завантажувати свій аватар на сторінці вашго кабінету. Так, це вимагає часу та зусиль, але ваше зображення, безумовно, того варте, і аватар представить вас у набагато більш сприятливому світлі, ніж заповнювач простору, який я використовую. Для цих цілей найкраще підходить зображення розміром 300 × 300 пікселів.

Про ім’я, що відображеється. Ваше справжнє ім’я або назва вашого підприємства, безумовно, краще, ніж будь-який псевдонім, а тим більше – незрозумілий набір символів. Якщо ви все ж вирішили зберегти інкогніто, тоді виберіть звучний і легкий для запам’ятовування псевдонім.

Ви можете зв’язатися з адміністратором за адресою: a.cnipsa@gmail.com

ЧНІПС бажає вам ефективних продажів, приємних знайомств, творчих успіхів та всього найкращого.


Today's statistics:

Page views: 671
Visitors: 109


Translate »